İçeriğe geç

Kadıköy İkinci El Çamaşır Makinesi Satan & İsteyen Arasın 0530 660 34 73

Kadıköy ikinci el çamaşır makinesi alanlar mağazasını arayan müşterilerim  bizler sadece Kadıköy bölgesi olarak çalışmıyoruz! İstanbul genelinin tamamına hizmet sunmaktayız. Aynı gün alım yapan 2 el çamaşır makinesi satış mağazamız yine satışlarında da aynı gün içerisinde  garantili ürün teslimatı yapmaktadır kadıköy ikinci el çamaşır makinesi alanlar olarak.

Kadıköy ikinci el çamaşır makinesi alan yerler olarak aldığımız ürünler öncelikle çok temiz, az kullanılmış, yeni model olması gerekmektedir.  Bunun ana nedeni kendi evimize alacağım ikinci el çamaşır makinesi aynı şekil müşterilerime de satarken bu prensibi benimsemiş olmamızdan kaynaklanmaktadır.

için arama yapan müşterilerin Bunu sadece tek bir faktöre bağlı olmadığını bilmelerini isterim. Kilosu, sıkma hızı, hızlı yıkama programları, dijital ekran, renk ve benzeri unsurlar fiyatı etkileyen en önemli faktörlerdir. Tabii bizim alım ve satımlarımızda paslı bozuk ürün olmadığı için sadece bu etkenleri sıraladım.  Paslı ve bozuk olmadığını söylemem de ki amaç çoğu spotçu ve eskiciler ürünlerini bozuk veya  çürük bir şekilde satmalıdır. Bizim mağazamızdan kesinlikle böyle bir ürün almanız mümkün değildir.  En başta saydığım faktörler hem alım hem de satım için geçerlidir. Tabii ki de makinenin az kullanılmış ve temiz olması kaydı ile bu söylediğim faktörler  en önemli fiyatı yükselten ve düşüren etkenlerdir. 

kadıköy ikinci el çamaşır makinesi
kadıköy ikinci el çamaşır makinesi

Kadıköy  bölgesinde ikinci el çamaşır makinesi alırken dikkat!

Bizden değil de spotçu, eskici veya direkt satan müşterilerden satın almak istiyorsunuz varsayalım bunun için  ilk yapmanız gereken çamaşır makinesini fişe takıp  sıkma programına çevirerek almanız.  Kesinlikle ve kesinlikle fişe takmadan 2 el çamaşır makinesi satın almayın daha sonradan başınıza doğabilecek problemler sizin için büyük maddi zarar olabilir. Fişe takacağınız ürüne; elektrik geliyor mu?, pompası çalışıyor mu?, kapısı kitleniyor mu?, devrini yavaş yavaş artırarak hızlanmaya başlıyor mu? gibi sorunlara baakrak problemleri en aza indirebilirsiniz.

Tabii ki çamaşır makinesinin suya bağlamadan satın almak Büyük bir risk Sadece bu dediğim işlemleri yaparak riski birazcık daha aşağı çekmiş oluyorsunuz. mesela  bizim çalışma tecrübemize yer verdiğimizde çamaşır makinelerinin suya bağlayarak kapasitesine göre içine çamaşırı koyarak kontrole almaktayız bu kontrol aşamalarında makine suyunu tüm deterjanlardan alıyor mu suyunu istiyor mu kapısında herhangi bir ayarsızlık var mı kapısı rahat kapanıyor mu tuşlarında herhangi bir problem var mı  suyunu ısıtıyor mu sıkma yaparken ses ve sallanma halk tabiri ile yürüme yapıyor mu suyunu sıkma aşamasında rahat bir şekilde boşaltıyor mu bu ve bunun gibi başlıca geçirdiğimiz testlerden rahat bir şekilde çalışmasını tamamlayan çamaşır makinelerinin satmaktayız bizden alacağınız ürünleri gönül rahatlığı ile uzun yıllar kullanabilirsiniz ikinci el çamaşır makinesi alım ve satım faaliyetlerinde sadece güvenilir bir ortam oluşturarak hem alıcı hem de satıcıyı tatmin edecek fiyatlarla alıp her iki tarafında gönlünü yapmak bizim için ilk tercihtir.